"Geros širdies ir proto mūšiai"

Paskelbta: 2014-09-04 11:52.

protu musiai

Tegul pavadinimas jūsų neapgauna, šiame mūšyje gera širdis nekovoja prieš protą, priešingai – jiedu kovoja išvien, kad būtų padarytas geras ir gražus darbas!
Kiekvieną rugsėjo mėnesio antradienį, 19 val. Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ Laikinieji namai bare „BAR‘ŽA“ rengia protų mūšius, kurių metu surinktos aukos bus skirtos langui Laikinuosiuose namuose pakeisti. Stalelio mokestis vienai komandai – 30 litų. Dalyvauti gali 4 – 6 žmonių komanda.

Dalyviai ne tik puikiai praleis laiką atsakinėdami į suktus ir gudrius renginio vedėjo Gyčio Balčiūno klausimus, bet ir turės galimybę laimėti pagrindinį vakaro prizą – nemokamą plaukimą Nėries upe visai komandai!

Įstatyti vieną langą Laikiniesiems namams kainuoja 2000 litų, per du įvykusius protų mūšius jau surinkta 416,6 Lt, tad pasistengti dar reikia.

Per metus Laikinuosiuose namuose pastogę ir būtiną pagalbą gauna daugiau kaip 300 žmonių, neturinčių gyvenamosios vietos. Dar tiek pat lankosi atvirame dienos centre ir turi galimybę saugiai, šiltai ir oriai praleisti dieną, kai yra nepageidaujami kitur.

Kviečiame jus pramogauti prasmingai ir dalyvauti „Geros širdies ir proto mūšiuose“!

Registruotis visiems rugsėjo mėnesio antradieniams ar vienam iš jų galite telefonu 8 674 46388. Labai jūsų laukiame!

Rask mus Facebook'e