"Caritas" paramos koncertas

Paskelbta: 2014-10-07 11:45.


„Tapkite vilties ugnele šalia esantiems“, - drąsina Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“, kviesdamas į, ko gero, vieną įspūdingiausių rudens koncertų. Jis vyks lapkričio 13 d. 19 val. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Carito paramos koncertas 580x300

Vilniaus arkivyskupijos „Carito“, Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinio orkestro bei Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos iniciatyva pritraukė visą pulką muzikos šviesulių, kurių tarpe – akordeonistas Martynas Levickis, pianistas Petras Geniušas, pūtikai Petras ir  Dominykas Vyšniauskai, Robertas Beinaris, sopranai Asta Krikščiūnaitė, Ona Kolobovaitė, Lilija Gubaidulina, stygininkai Rasa Vosyliūtė, Mindaugas Bačkus, jaunieji pianistai Ignas ir Justas Maknickai, kamerinis choras „Aidija“ (meno vadovas ir dirigentas Romualdas Gražinis), Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus).

Koncerto globėjas Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas. Renginį tiesiogiai transliuos LRT televizija.

„Visos koncerto metu surinktos lėšos bus skiriamos Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ žvakių dirbtuvėms bei kitoms organizacijos iniciatyvoms, skirtoms ilgą laiką darbo neturintiems žmonėms padėti. Nuostabu, kad visi muzikai, dalyvaujantys šiame koncerte, dovanoja savo laiką ir talentus tam, kad atskirtį ir nepriteklių patiriantys žmonės turėtų galimybę dirbti ir oriai gyventi“ – sakė „Caritas“ paramos ir komunikacijos skyriaus vadovas Tomas Maknickas.

Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ šiemet švenčia veiklos Lietuvoje atkūrimo 25 – metį. Per šiuos metus organizacija tapo viena didžiausių paramos organizacijų Lietuvoje.

„Norime ne tik duoti žmonėms maisto ar drabužių, siekiame mokyti juos užsidirbti, išlaikyti save, prisiimti atsakomybę. Tikime, kad kiekvienas nusipelno gyventi oriai, o mes esame šalia ir galime padėti žengti pirmuosius žingsnius“ – sakė „Caritas“ atstovas pasakodamas apie žvakelių dirbtuves ir kitas įdarbinimo iniciatyvas.

T. Maknicko teigimu šis koncertas svarbus ne vien dėl galimybės surinkti lėšas, bet dar ir todėl, kad parodo solidarumo ir palaikymo galią. „Visi koncerto dalyviai – išskirtiniu muzikiniu talentu apdovanoti žmonės, kurie nepaisant užimtumo ir darbų gausos su džiaugsmu sutiko pasidalinti savo dovanomis, kad padėtų kitiems. Šitoks pavyzdys negali neįkvėpti.“ – kalbėjo T. Maknickas.

Bilietus į paramos koncertą „Degu, kaip žvakė“ galima įsigyti internetu, bilietai.lt svetainėje bei gyvai, visose bilietai.lt prekybos vietose. LRT televizijos tiesioginės transliacijos metu žiūrovai taip pat turės galimybę aukoti trumposiomis SMS žinutėmis arba skambindami telefonu 1490, auka 5 Lt.

Jeigu norite bilietą įsigyti dabar spauskite čia.

plakatas

Peržiūrėti visų koncerto dalyvių nuotraukas galite mūsų foto galerijoje. 

Rask mus Facebook'e