Socialinis centras "Betanija" ieško socialinio darbuotojo

Paskelbta: 2018-04-25 11:02.

SOCIALINIS DARBUOTOJAS

Betanija Sd jpgDARBO POBŪDIS:

VA „Carito“ Socialinės pagalbos centras “Betanija” kviečia į savo draugišką komandą socialinį darbuotoją, norintį prisidėti prie pagalbos teikimo socialinę atskirtį, skurdą, įvairias krizes išgyvenantiems žmonėms.

Socialiniame centre "Betanija" socialinę atskirtį, skurdą, įvairias krizes išgyvenantys žmonės turi galimybę kasdien nemokamai gauti šilto, šviežio maisto, kuris gaminamas vietos valgykloje; pagal poreikį čia galima naudotis higienos kambariu ir pasikeisti turimus drabužius į švarius. Šis centras - tai saugi, šilta, sava erdvė, skirta žmonėms, kurie paprastai dieną praleidžia gatvėje. “Betanijos” tikslas - tapti saugia erdve susitikimui, buvimui kartu ir pokyčiui, kurioje laukiami ne tik pagalbos reikalingi žmonės, bet ir visi norintys padėti, patarnauti artimui ir būti šalia labiausiai pagalbos reikalingų.

Šio centro socialinis darbuotojas organizuos reikalingą pagalbą krizes išgyvenantiems asmenims – teiks socialinio darbuotojo konsultacijas, tarpininkaus su reikalingomis institucijomis, organizuos kitą asmeniui reikalingą pagalbą ir padės surasti reikiamus specialistus, o taip pat prisidės organizuojant savanorių veiklas.

Jūsų laiškų su CV laukiame el. paštu: info@vilnius.caritas.lt

CV lauksime iki gegužės 4 d.

Susisieksime tik su atrinktais pokalbiui kandidatais.
Laukiame Jūsų!

Rask mus Facebook'e