2 % padedantys mums padėti

Caritas 15-min 430x400 Elvyra

Mielieji,
Jei dar neapsisprendėte, kam norite skirti 2 % GPM, tuomet skubame dalintis žinia. Skirdami juos VA Caritas organizacijai, padėsite tūkstančiams, reikalingiems jūsų pagalbos.
Per 2017 metus padėjome 13 515 žmonių, atsidūrusių sudėtingose gyvenimo situacijose: skurdo paliestiems, benamystę išgyvenantiems, kenčiantiems nuo priklausomybių, smurto, prekybos žmonėmis.
Todėl ši kampanija vadinasi - "JEI NE TU" - jei ne tu, jei ne jūs - mes negalėtume padėti šiems žmonėms, jei ne "Caritas", šių žmonių likimai galėjo susiklostyti kitaip. Norime pabrėžti, jog šioje kampanijoje sutikę viešintis žmonės - yra istorijų ambasadoriai, nes visos istorijos TIKROS, tačiau saugodami žmonių privatumą, negalime viešinti jų veidų.
Todėl prašome pasitikėti mumis ir 2018 metais bei skirti 2% mums. Kaip tai padaryti, rasite čia: http://www.vilnius.caritas.lt/kvieciame-skirti-2-proc.html

Vilniaus Visų Šventųjų parapijos vaikų laikinos globos namai ieško vadovo

IEŠKOME VADOVO

Vilniaus visų šventųjų parapijos vaikų laikinos globos namų vadovo

Kviečiame skaityti mūsų Velykinį dienoraštį

Velykinis dienoraštis jau čia!

dienorastis-tit

Užsieniečių integracijos programa ieško socialinės integracijos koordinatoriaus

Užsieniečių integracijos programos komanda ieško socialinės integracijos koordinatoriaus!

UIP

Socialinis centras "Betanija" ieško socialinio darbuotojo

SOCIALINIS DARBUOTOJAS

Betanija Sd jpg

„Pasninko dėžės“ akcija parapijose

Pasninko_dėžės_akcija_1.jpg


VA Caritas kviečia parapijas į gavėnios „Pasninko dėžės“ akciją

Vilniaus arkivyskupijos parapijas kviečiame įsijungti į „Pasninko dėžės“ akciją, kurios tikslas kviesti parapijiečius apjungti maldą, pasninką ir išmaldą, sekmadienį savo parapijoje aukojant konkrečiam tikslui – pagelbėti stokojantiems. Kiekviena parapija yra laisva pati apsispręsti, kam nori padėti. VA Caritas gali patarti, kam kokia pagalba yra reikalinga.
Akciją primena bažnyčiose stovinčios dėžės maistui ar reikalingiems daiktams rinkti ar mažos pinigų dėžutės, kabantys plakatai. VA Caritas koordinuoja šios akcijos organizavimą ir yra pasiruošęs padėti visiems norintiems į ją įsijungti.
Jei norite prisidėti prie šios akcijos organizavimo savo parapijoje, prašome iki vasario 5 dienos susisiekti su VA Caritas, kontaktais tel. 865285903 , el.p. parapijos@vilnius.caritas.lt